حسابداری مالیاتی

 

دنیای امروز کسب و کار به علت فشارهای زیاد سازمان مالیاتی ، دچار پیچیدگی در امور مالیاتی گردیده است .

با اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم در سال 1394 و ابلاغ بخشنامه های جدید سازمان امور مالیاتی ، تفکر و درخواست موثرانه ای بر شفافیت گزارشات ارسالی از سوی بنگاههای اقتصادی دارد اما تعداد زیادی از بنگاههای اقتصادی به دلیل عدم وجود دانش و تجربه مالیاتی توانایی به ارائه گزارشات درخواستی از سوی مراجع مالیاتی را ندارد .

ما برای کمک به شما و سازمانتان در رابطه با ارائه گزارشات خواسته شده به عنوان مشاوران حرفه ای در سه ناحیه کلیدی به خواسته های شما پاسخ داده ایم .

 

حسابداری مالیاتی : کنترل و نظارت بر ارائه گزارشات دوره ای و سالانه بر طبق آخرین استانداردهای حسابداری ایران و قوانین مالیاتی

عملکرد توابع مالیاتی : ارتقاء استراتژی مالیاتی و فرایند امور مالیاتی و کنترل آن

ریسک مالیاتی : شناسایی و اولویت بندی ریسک های کلیدی و کمک به کنترل و اصلاح آن ها

 

کارشناسان حرفه ای و متعهد ما با استفاده از ابزارهای نوین مالیاتی و ارائه خدمات با کیفیت و منحصر به فرد باعث ایجاد چارچوبی مستحکم ، استراتژی پرقدرت و سپر مالیاتی افراشته ای در طول چرخه مالیاتی بنگاههای اقتصادی شما می شوند تا شما بتوانید با آسودگی خاطر به سوی اهداف خود قدم بردارید .

 

 

تماس با روشنگران صبا

با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید .

 تلفن: 54468000-021

 نمابر: 89775667-021

تلگرام: 09106894197

اهداف روشنگران صبا

ما معتقدیم که با هم می توانیم تغییراتی در روند پیشرفت سازمان ها ایجاد کنیم . کار ما تاثیر مستقیمی بر روی مشتریانمان دارد ، به طور کلی کار ما بر روی بازارها و در ابعاد بزرگتر بر روی جامعه تاثیر گذار است .                                       علی دهکبدر

Scroll to Top