شفافیت

 

شفافیت در کار و گزارش دهی به موقع ، مهم ترین عامل وفاداری مشتریان ما می باشد . 

امروزه در دنیای کسب و کار، پروژه های متعددی به علت عدم انجام به موقع کارها ویا بخشی از آنها و هم چنین به علت عدم ارائه گزارشات به موقع پیمانکار به کارفرما، دچار شکست و نارضایتی کارفرما از پیمانکار می شود.

وجود این عدم شفافیت و گزارش دهی به موقع باعث عدم خشنودی و نارضایتی کارفرما حتی در صورت انجام به موقع کار می گردد. همین امر مهم یکی از اصلی ترین علل شکست پروژه و قطع پیمان همکاری بین کارفرما و پیمانکار است.

ما برای ایجاد اعتماد کارفرما های محترم و آرامش خاطر آنها ایجاد به آماده سازی پورتال شخصی هر کارفرما بر روی سایت خود نموده ایم. کارفرمایان می توانند تمامی تعهد های آتی خود را در آن مشاهده کنند و حتی روش انجام کار، زمان دقیق آن و گزارشات خود را در صفحه اختصاصی خود در هر زمان از شبانه روز مشاهده کنند.

 

ما مفتخریم که توانسته ایم با ایجاد پورتال کارفرمایان، بسیاری از دغدغه های ذهنی مدیران محترم شرکت ها را برطرف کنیم و در مقابل نیازهای آنها پاسخگو بوده و نشان اعتماد آنها را کسب کنیم.

 

 

 

تماس با روشنگران صبا

با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید .

 تلفن: 54468000-021

 نمابر: 89775667-021

تلگرام: 09106894197

اهداف روشنگران صبا

ما معتقدیم که با هم می توانیم تغییراتی در روند پیشرفت سازمان ها ایجاد کنیم . کار ما تاثیر مستقیمی بر روی مشتریانمان دارد ، به طور کلی کار ما بر روی بازارها و در ابعاد بزرگتر بر روی جامعه تاثیر گذار است .                                       علی دهکبدر

Scroll to Top