مدیریت فرصت ها و تهدیدات

 

در محیط در حال تغییر امروزی هر شرکتی با چالش مواجه است . گاهی اوقات یک گام در جهت اشتباه می تواند اثرات قابل توجهی بر عملکرد و اعتبار شرکت های حقوقی داشته باشد . تیم یکپارچه روشنگران متشکل از متخصصان ، شما را در زمان های سختی به سمت نتایج واقعی هدایت می کند .

برای غلبه بر چالش های عملیاتی و مالی و بهبود عملکردتان ، شما به تثبیت سریع موقعیت های نقدی و نقدینگی و یک دیدگاه واقع بینانه از گزینه های فعلی خود دارید .

ما با شناسایی فرصت ها برای تغییر استراتژیک ، عملیاتی ، سازمانی و مالی و اجراء آنها شما را به نتایج واقعی می رسانیم . هنگامی که یک شرکت با مشکلات مالی مواجه می شود ، سهامداران آن اغلب در جستجوی اطلاعات بیشتر یا یک منبع و وسیله برای کمک به بازسازی اعتبار و اعتمادشان هستند .

ما به شما کمک می کنیم تا درک روشنی از چشم انداز پیچیده در مورد وام دهندگان ، وام گیرندگان ، سهامداران و ذی نفعان داشته باشید به طوری که شما در مقابل مسائل بهترین تصمیم گیری را داشته باشید .

 

 

تماس با روشنگران صبا

با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید .

 تلفن: 54468000-021

 نمابر: 89775667-021

تلگرام: 09106894197

اهداف روشنگران صبا

ما معتقدیم که با هم می توانیم تغییراتی در روند پیشرفت سازمان ها ایجاد کنیم . کار ما تاثیر مستقیمی بر روی مشتریانمان دارد ، به طور کلی کار ما بر روی بازارها و در ابعاد بزرگتر بر روی جامعه تاثیر گذار است .                                       علی دهکبدر

Scroll to Top